Świeżo wyremontowana kawalerka z gazem.

99,700
Sypialnie: 1
Łazienki: 1

Opis

Świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 22.5 metrów wraz z 3.5 metrową przynależną piwnicą w ocieplonej kamienicy w centrum Bytomia (ulica Ligęzy 12) za 99700zł.

Szukasz gotowca inwestycyjnego lub kawalerki dla siebie? Dobrze trafiłeś! Mam na sprzedaż świetnie prezentującą się, a zarazem ekonomiczną kawalerką w centrum Bytomia.

Kawalerka przeszła gruntowny remont; Łazienka została zrobiona od podstaw, nowe płytki, toaleta, prysznic z odpływem liniowym. W kuchni nowa zabudowa wraz z piekarnikiem oraz stylową kuchenką gazową. W całej kawalerce nowe panele, świeżo robione ściany, sufity oraz nowe drzwi wejściowe.

Ogrzewana grzejnikiem Radialight Klima 15, dzięki któremu mamy pełną kontrolę nad wydatkami – jest to połączenie konwekcyjnego grzejnika wraz z grzejnikiem radiacyjnym, z wbudowanym zaawansowanym zarządzaniem oraz funkcjami energooszczędnymi. Przy niskim czynszu w wysokości 66 złotych, grubym ociepleniu murów, kawalerka utrzymuje temperature niezależenie od pogody, dając ulgę naszemu portfelowi. W praktyce, nie opłaca się robić gazu, jednak dla fanatyków płomyczka, jest to możliwe; gaz jest doprowadzony do kuchni, do tego w mieszkaniu są 2 piony wentylacyjne oraz 1 spalinowy.

Korzystny układ – duży pokój, kuchnia oraz łazienka, do tego piwnica 3.5 metra. Budynek niedawno ocieplony, wyglądający wyjątkowo dobrze w Bytomskim sąsiedztwie. Przyjazne sąsiedztwo oraz zadbany korytarz.

Potencjał wynajmu za +1000zł miesięcznie, tak więc do wyciągnięcia ROI +10%.
Chętnie odpowiem na wszelakie pytania.

Detale

 • Obszar nieruchomości:
  26 m2
 • Pokoje:
  1
 • Sypialnie:
  1
 • Łazienki:
  1
 • Cena:
  99,700
 • Stan nieruchomości:

Materials

 • Cegła

Plany pięter